Interpretacja badania EEG i omdlenia

Proszę o interpr. bad. EEG. Wyk. je po omdleniu z silnym bólem i napięciem mięśni. Kobieta, lat 19, Czynność podstawowa prawidłowo zorganizowana przestrzennie o regularnej, dobrze wyrażonej częstotliwości alfa. Na jej tle występują w okolicach czołowo-skroniowych pojedyńcze fale ostre/średnionapięciowe/ i wtrącone fale wolne theta. W czasie HV zwiększa się ilość fal wolnych i fal ostrych-pojedyńczych a także kilka razy wyst. krótkie serie fal alfa o podwyż. amplitudzie i zaostrzonej morfologii.

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
EEG dyskretne zmiany napadowe, do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam