Interpretacja badania histopatologicznego u 47-latki

Proszę o interpretację wyników badania histopatologicznego. Makroskopowo: A(1-3)-(3) Mikroskopowo: Carcinoma tubulare, WHO Grade 1, mammae Ekspresja receptorów: ER: dodatni (TS=8/8), odsetek komórek pozytywnych 80%, PR:dodatni (TS=4/8), odsetek komórek pozytywnych - 5% HER2:1 Indeks Ki67:ok.2% Ilość preparatów/bloczków:3 Mam lat 47, dziękuje z góry

Lek. Tomasz Budlewski

Ocena mikroskopowa zawiera rozpoznanie rak cewkowaty, wg WHO stopnia 1. Proszę jak najszybciej zgłosić się do onkologa celem wdrożenia odpowiedniego leczenia.