Interpretacja badania IgG przeciwko gliście ludzkiej

Witam prosze o interpretacje wyniku badania IgG przeciwko gliscie ludzkiej u 2 letniej corki 0,726 NTU Byla odrobaczana 2 tygodnie temu Pyrantelum jednak objawy nie ustapily a mianowicie brak apetytu, zgrzytanie zebow, chec na słodkie, poszerzone zrenice, nerwowosc, Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.