Interpretacja badania kręgosłupa i torbiel

Witam, Proszę o interpretację:Tylno-dwuboczne wypukliny krążków międzykręgowych L2/3 L3/4 L4/5 L5/S1 uciskające brzuszną część worka oponowego, oraz spłycające otwory międzykręgowe. Zmiany zwyrodnieniowe L2-S1 pod postacią dehydratacji. Torbiel około korzeniowa 10mm w prawym otworze międzykręgowym S2/3. Czy zmiany te są dla mnie niebezpieczne? Rehabilitacja ograniczona z powodów onkologicznych. pozdrawiam Elżbieta

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej interpretacji wykonanego badania. Proponuję koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.