Interpretacja badania pola widzenia

Witam, proszę o interpretację wyniku pola widzenia: defekt wzorca oko prawe: 1,07!!, oko lewe: 0,49! . O badaniu: [PTS910] opcja neurologiczna Na moim profilu ona24lat opisuje więcej dolegliwości dot. zaburzeń widzenia, drętwienia połowiczego i bóli, i cały wynik badania

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do okulisty. Tylko specjalista wykonujący badanie może interpretować wyniki otrzymanego testu.