Interpretacja badania pola widzenia 33-latka

interpretacja badania pola widzenia mężczyzna wiek 32 lata... Right test duration: 6:07 fixation target : central fixation errs: 10/10(100%) false pos errs: 1/10 (10%) false neg errs: 0/6 (0%) GHT within normal limits: MD: +1.47 db psd:+ 2.72 db Left test duration: 6:22 fixation target : central fixation errs: 7/10(70%) false pos errs: 0/10 (0%) false neg errs: 0/6 (0%) GHT outside normal limits: MD: +1.19 db psd:+ 3.03 db

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W celu analizy przedstawionego badanie proszę zgłosić się do okulisty ze względu na fakt iż wynik nie jest do końca prawidłowy.