Interpretacja badania TK odcinka lędźwiowo-krzyżowego

proszę o interpretację. Badanie KT odcinka leżdźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.Skolioza w lewo.Stan po złamaniu wyrostka poprzecznego prawego L1 bez cech zrostu. Drobne guzki schmorla. Zwężona z objawem próżni przestrzeń międzykręgowa l1-l2. Na tylnych krawędziach trzonów wytwórcze zmiany zwyrodnieniowe wpuklające się do kanału kręgowego. Pozostałe przestrzenie międzykręgowe bez zmian. Mam 55 lat i od 30 roku życia choruje na reumatoidalne zapalenie stawów.

Opis TK jak wyżej; do interpretacji klinicznej!
Najlepiej z Reumatologiem leczącym
Do pełnej konsultacji neurologicznej!
Ważna ocena stanu zdrowia, trybu życia, nastroju, wyników badań

Pozdrawiam