Interpretacja badania TSH - czy wszystko jest w porządku?

Witam, 7 tygodni temu robiłam badania tsh wynik : 3.19 (byłam wtedy w ciąży pozamacicznej) jestem po metotreksacie. Przez caly okres 7 tygodni brałam euthyrox 100mg, dziś badanie pokazało tsh 0.044. Czy to jest w porządku?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i powtórne oznaczenie plus wolne hormony i następne Ew modyfikacje leczenia