Interpretacja badania whole body

Witam. Mialam robione badanie whole body Mr w wybranych sekwencjach:w obrazach T1, T2 zaleznych, sekwencji STIR Cor i Sag, DWI Ax co to wlasciwie oznacza? Czy te badanie jest dokladne i powinno znalezc np jakiegos guza w glowie? Rowniez stwierdzono u mnie: -W dole pachwowym prawym trzy wezly chlonne o podluznym ksztalcie, szerokosci w osi krotkiej do 10-12mm. -w tylniej czesci segmentu II watroby zmiana mogaca odpowiadac torbieli o srednicy do 15mm. Co to oznacza? Dziekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

a kto zlecał takie badanie? czy badanie było wykonane prywatnie bez zlecenia przez lekarza? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można okreslić odpowiednie dalsze postępowanie.