Interpretacja biopsji cienkoigłowej piersi u 35-latki

Witam. Bardzo proszę o interpretację biopsji cienkoigłowej piersi: W sutku lewym zabrodawkowo od strony kwadranta GZ widoczna jest masa guzkowa gładkokontrowana o wymiarach 16x10mm Widoczne są liczne płaty i skupienia pobudzonych komórek nabłonkowych z cechami nieznacznego pleomorfizmu jądrowego tworzące częściowo struktury brodawkowate. W tle widoczne liczne rozproszone komórki zapalne limfocyty i leukocyty i komórki mioepitheliane. Obraz mikroskopowy przemawia za zmianą atypową. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie postepowania terapeutycznego. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyższą biopsję