Interpretacja - co oznaczają wyniki badań?

Proszę o interpretację przepływów: 27 tydzień: 30 tydzień: PS -24.63 cm/s 44.54 cm/s ED - 6.91 cm/s 25.05 cm/s TAmax -10.94 cm/s 34.86 cm/s MD -2.64 cm/s 24.63 cm/s RI 0.72 0.44 PI 1.62 0.56 S/D 3.56 1.78 HR 129bpm 176bpm!

Przy pomiarze z 30 tygodnia lekarz stwierdził, że dziecko ma bardzo wysokie tętno. Co oznaczają poszczególne wartości, czy są prawidłowe? Bardzo się martwię. To moja druga ciąża. Mam 29 lat. Pierwsze dziecko urodziło się zdrowe (8 lat temu) z moją grupą krwi (ARH-) w tej chwili z odczynu coombsa wynik ujemny. Mąż grupa 0RH+ . Bardzo proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ nasi lekarze nie posiadają wiadomości na temat Twojego stanu zdrowia oraz innych niezbednych danych - tylko Twój lekarz prowadzący w tej sytuacji może rozwiać Twoje wątpliwości i udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl