Interpretacja cytologii płynu otrzewnowego

CYTOLOGIA PŁYNU OTRZEWNOWEGO. Błagam o interpretację moich wyników cytologicznych z płynu w jamie otrzewnowej: Krew, nieliczne histiocyty i nieliczne międzybłonki i nabłonki gruczołowe bez cech atypii". Serdecznie Państwu dziękuję. Katarzyna W

Lek. Tomasz Budlewski

Było to krwawienie do jamy otrzewnowej? Jakieś dodatkowe informacje? Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.