Interpretacja echa serca u 33-latka

interpretacj echo przezklatkow aorta 3,4 lewy przedsionek 4,4 prawa komora 2,8 przegroda m/kom1 lewa komora 5,3-2,8 tylna sciana 0,9 EF 60,70% zastawka mitralna przedni platek nieco wysycony,zastawka aortalna w/n,trojdzielnsa mala v max 2,5 osierdzie wolne aortazstepujaca predkosc przeplyeu w/n.Echo przezprzelykowe wiotka przegroda m/przedsionkowa bez cech przecieku w kolorowym doplerze,badanie kontrastem proba valasy przechodzenie pecherzykow w cyklu5,,mala ekscentryczna,2strum.fala zwrot mitr

Lek. Tomasz Budlewski

PROSZĘ koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie