Interpretacja EEG 5-latka

Bardzo proszę o interpretacje zapisu EEG mojego 5 l. synka.Ma problem z konwergencją i fiksacją wzroku, skręca głowę jak patrzy na tv i w dal, okresowo dwoi obraz. Opis:Zapis z zaznaczonym zróżnicowaniem przestrzennym. Czyn. podstawowa nieregularna.Składa się z czynności alfa 9-9,5Hz, której najwięcej rejestruje się w okol. ciemien.-potylicznych, czynności szybkich,rozsianych,niskonapięciowych fal wolnych theta 5-7Hz, a w okol.skroniowych pojed.4Hz. Rz obecna. Fs i hw bez wpływu na zapis. Dzięk
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Na wstępie muszę zaznaczyć, że wynik badania eeg powinien być interpretowany łącznie z bezpośrednim badaniem klinicznym dziecka. Zapis eeg wydaje się być na pograniczu normy. Nie mniej jednak zdarza się że u dzieci z poważnymi zaburzeniami neurologicznymi zapis jest całkowicie prawidłowy i odwrotnie - przy dużych nieprawidłowościach w eeg dziecko może nie mieć żadnych objawów klinicznych. Zapis jest prawidłowo zróżnicowany przestrzennie, czynność podstawowa powinna być jednak regularna. Rz obecna. co oznacza, że mózg wysyła prawidłowe sygnały w odpowiedzi na otwarcie oczu. Fs i hw bez wpływu na zapis co oznacza, że impulsy świetlne i hiperwentylacja nie wpływają na zapis eeg (nie indukują wyładowań padaczkowych, co jest zjawiskiem prawidłowym). Wynik proszę skonsultować jeszcze z neurologiem dziecięcym, który będzie miał możliwość bezpośredniego zbadania dziecka.