Interpretacja EEG w czuwaniu

Proszę o interpretację EEG w czuwaniu. Czynność podstawową w okolicach ciemien. potylicznych stanowią nieregularne, symetryczne fale alfa o częst.i 8,8-10,7HZ i ampl. do 70uV, z nałożonymi seriami niskonapięciowych fal beta w okolicach przednich. RZ zaznaczona. W zapisie we wszyst. okolicach z przewagą w okolicach ciemien. skroniowo potylicz, oraz czołowo centralnych obustronnie rejestuje się dość liczne pojedyncze i grupy fal theta 6-7,8Hz. Fale wolne znacznie nasilająsię w trakcie HW.

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
EEGdo omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam