Interpretacja Holter EKG i bóle pleców

Proszę o interpretację Holtera EKG. Rytm zatokowy średnio 87/min. Okresy tachykardii zatokowej do max. 144/min. Pojed. pobudzenia dodatkowe komorowe. Pauza: 1, czas trwania: 19,1 sek. Odczuwam duszność przewlekle, szybko się męczę. Boli mnie często nad lewą piersią. Mam rozszerzone żyły na wew. stronach dłoni, na stopach i pod kolanami. Często pieczą mnie plecy w rejonie łopatek. Miałam ciężką pracę fiz. i dużo stresu. Mam brać Bibloc 1x. Leczę się na nadczynność tarczycy, obecnie tsh w normie.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z internistą. Podane wyniki holtera nie tłumaczą opisanych dolegliwości.