Interpretacja holtera EKG u 25-latka

Proszę o interpretacje holter ekg rytm zatokowy- średnio 59/ min, min 37/ min- w czasie snu, okresowo w czasie snu bradykardia zatokowa, bez pauz, bez zaburzeń przewodzenia. Sporadyczne pojedyncze pobudzenia nadkomorowe 8 na dobe i pojedyncze komorowe 3/ na dobe, bez istotnych zmian w ST-T, Budze sie w nocy z objawami niedotlenienia, czy konieczne będą leki?

Aleksander Ropielewski

Opis EKG jest w nrmie natomiast nie wiem jakie sa objawy niedotlenienia jakie Pan odczuwa oraz jak bardzo sa one nasilone. Na pewno wymaga Pan dalszej diagnostyki w pracowni snu.