Interpretacja MR głowy przy mrowieniu w stopach i silnych bólach głowy

Witam Z powodu mrowien w stopach oraz silnych bólów głowy zlecono mi zrobienie rezonansu głowy.,, Uwidoczniono pojedyncze ogniska hiperintensywne w obrazach T2 oraz FLAIR o śr 3 mm ( prawa torebka zewnętrzna, lewy wieniec promienisty, podkorowo w prawym płacie czołowym i sąsiedztwie rogu tylnego lewej komory bocznej). Radiolog opisuje że obraz może odpowiadac zmianom demielinizacyjnym bądź naczyniopochodnym. Po podaniu kontrastu nie stwierdza się patologicznego wzmocnienia. Wszystko reszta prawidłowo. Neurolog powiedział mi, że w ocenie ogólnej żadnego SM tutaj nie widzi i mam stwierdzoną migrene. Do kontroli za jakiś czas rezonans. Co o tym myśleć?

Szanowna Pani, przychylam się do opinii neurologa. Obraz nie wskazuje na SM. Serdecznie pozdrawiam