Interpretacja MR mózgu 29-latki

Proszę o interpretację badania MR mózgu w płaszcz.czołowych, strzałkowych i poprzecz. w sekw.T2/FLAIR/T2FR/FSE. W wykonanym badaniu nadal są widoczne ogniska o wysokim sygn.w obrazach T2 i FLAIR,zlokalizowane głównie w centrum semiovale i wokół trzonów komór bocznych. Największa zmiana jest zlokaliz. na pograniczu ciemieniowo potyl.prawym i ma wymiar 11x 8mm-obraz stabilny.Pojawiły się nowe ogniska zokalizowane w okolicy ciemieniowej lewej i w zakresie istoty białej prawego płata czołowego.

Nie można oceniać "obrazka"w oderwaniu od wywiadu i badania neurologicznego pacjenta.OPis sugeruje postęp pewnej choroby neurologicznej,ale jakiej to musi PAni odpowiedzieć neurolog osobiście.Domyslam się jakiej,ale nie stawiam rozpoznań poważnych chorób anonimowo.