Interpretacja MRI i ślad płynu w kaletce podrzepkowej

Witam czy mogę prosić o interpretację MRI? Ślad płynu w kaletce podrzepkowej głębokiej. Fizjologiczna ilość płynu w stawię kolanowym. Niewielkie zwloknienie w ciele hoffy. Zmiany bliznowate w troczku bocznym rzepki. Wiezadla, lakatki ok. Rzepka o II typie budowy wg wiberga. Niewielkie grzbietowe ubytki powierzchni rzepki w kwadrancie górno-bocznym pow. stawowej. Wskaźnik I-S wynosi 1,2. Kąt chrzestny bruzdy wynosi ok. 152 stopni. TT-TG wynosi 12mm. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
Rezonans sugeruje chondropatie stawu rzepkowo-udowego czyli uszkodzenie chrzastki na rzepce. Sugeruje kontrole u specjalisty ortopedy celem podjęcia leczenia wiskosuplementującego.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu