Interpretacja MRI kręgosłupa lędźwiowego u 37-latki

Bardzo chciałabym prosić o interpretację MRI kręgosłupa lędźwiowego .Wizyta u neurologa dopiero za mc a ja bardzo się denerwuję , bo trochę tego napisano ... Co to zn prawie poziomo ustawiony początkowy odc kości krzyżowej ?no i miernie nasilona dehydratacja krążka ? to tylko kropla w morzu jeżeli chodzi o opis MRI ..

Do pełnej konsultacji, do interpretacji klinicznej, po badaniu
Z OPISU MRI " prawie poziomo ustawiony początkowy odc kości krzyżowej " taka budowa ciała, częsta odmiana.
"miernie nasilona dehydratacja krążka" mierne odwodnienie krażka,
Pozdrawiam