Interpretacja opisu Holtera 24 h i tachykardia

Witam Mam pytanie odnośnie interpretacji opisu holtera 24h.zarejestrowano rytm podstawowy zatokowy 91,38% nadkomorowy 8,62%. Średnia częstość rytmu serca 85 maxymalna 169 minimalna 40. Zarejestrowano 0 pobudzeń komorowych. Zarejestrowano 88 epizodów tachykardii nadkomorowych z całkowitym czasem trwania 00:46:49. Ilość pauz dłuższych od 2000 ms 0 Odczuwam kołatania serca coś jakby szamotania pyk pyk przerwa pyk pyk pyk jednak w trakcie badania niestety tych kołatań nie czułam. Mam się martwić

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonać Holtera przez 7 dni. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.