Interpretacja rezonansu magnetycznego głowy 60-latki

Proszę o intrpretacje rezonansu głowy: w istocie białej półkul mózgu widoczne pojedyncze drobne ogniska hiperintensywne w sekwencjach T2 podkorowo w płatach czołowo-ciemieniowych na poziomie trójkątów komoowych, w skorupach i w prwej wyspie - leukodegeneracyjne. Układ komorowy nadnamiotowy nieco poszerzony, nieprzemieszczony, symetryczny. Proszę o nterpretacje ponieważ jestem bardzo zanepokojona. Rezonans kobiety w wieku 60 lat. z góry dziekuje ;)

A jakie są objawy ??? Leukoarajoza czasem wyprzedza lub współistnieje z otępieniem. Zapraszam do swojego gabinetu