Interpretacja rezonansu magnetycznego kręgosłupa u 37-latki

Cechy dehydratacji krążków C5/C6, C6/C7 z obniżeniem ich wysokości. Na poziomie C5/C6 wypukliny: tylna centralno-przyśrodkowa lewa i tylno-boczna prawa uciskają worek opony twardej i zwężają wejście do prawego otworu międzykręgowego - bez widocznego ucisku struktur nerwowych - tylna centralna wypuklina na krążka C6/C7 uciska worek opony twardej. Zredukowana przednia rezerwa płynowa worka oponowego na poziomie patologicznej kyfozy. Bardzo proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego.

Szanowna Pani wynik odbiega od normy .
Moze to dotyczyć dyskopatii prosze z wynikiem zgłosić sie do lekarza który skierował na badanie lub specjalisty ortopedy , neurologa .