Interpretacja RTG klatki piersiowej 60-latki
witam prosze o interpretacje rtg klatki piersiwej jamy oplucne wolne od plynu pluca bez zmian ogniskowych i zageszczen miazszowych cien srodpiersia i cien wnek plucnych nie poszezone dziekuje

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik RTG jest prawidłowy - nie ma powodów do niepokoju.