Interpretacja RTG kości śródstopia

Proszę o interpretację RTG: Kąt I-ej kości śródstopia prawego wynosi 3 stopnie, lewego 9 stopni. Kąt między I i II kością śródstopia prawego wynosi około 10 stopni, lewego około 11 stopni. Kąt wydrążenia stopy prawej 148 stopni, lewej 151 stopni. Poza tym części kostne obu stóp prawidłowe. Stopa po urazie. Proszę o wyjaśnienie co znaczą te różnicie. Dziękuje, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.