Interpretacja RTG kręgosłupa i ból kręgosłupa a wskazania do operacji

Proszę o interpretację rtg kręgosłupa. Czy powinnam poddać się operacji 1.Obniżenie wys. przestrzeni m/k C5-C6 - najpewniej w dyskopatii. Wyrównanie fizjologicznej lordozy. 2.Obniżenie wys. przestrzeni m/k L5-S1 najpewniej w przebiegu dyskopatii. Wyrównanie fizjologicznej lordozy. Od kilku lat boli mnie kręgosłup, ból jest okropny, nie mogę chodzić, leżeć ani siedzieć. od kilku m-cy biorę leki, ostatnio Rantudil Forte 60mg, Tolperis Teva. Nawet mi pomogły ale od 3 dni ich nie biorę i ból wraca.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu badania nie jest możliwe określenie konieczności wykonania operacji. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.