Interpretacja RTG odcinka szyjnego kręgosłupa

Prośba o interpretację RTG odcinka szyjnego. Spłycona fizjologicznie lordoza szyjna. Niewielkie obniżenie przestrzeni m-kręgowej C4-C-5. Wysokość trzonnów kręgowych zachowana. Umiarkowane zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów C4-C6, tworzące się zwapnienia w więzadle podłużny przednim na tych poziomach. Badanie wykonałem, bowiem dokuczają mi bóle barku oraz szumy uszne. Z reguły jestem człowiekiem mocno nerwowym, wiecznie spiętym. Leczyłem się swego czasu na nerwicę lękową. Z góry dzięki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych juz badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie diagnostyczne.

Witam, radziłbym Panu zając się profesjonalnym zmniejszeniem poziomu stresu, w ten sposób zredukuje Pan bóle i szumy. Ewentualne masaż.
W razie pytań proszę mailem.