Interpretacja RTG płuc

Witam.Proszę o interpretację Rtg . Płuca o wzmożonym rysunku naczyniowo oskrzelowym wnęk.Pasmowate zagęszczenia w lewym dolnym polu płucnym.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zebrania dokładnego wywiadu chorobowego nie można się wypowiedzieć co do wypisu, tym bardziej do RTG bo go nie widzimy. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Wynik może m.in świadczyć o infekcji.