Interpretacja RTG stawów 35-latka

Bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu wyniku rtg mojego 35 letniego męża! Węższe szpary stawów w przedziałach udowo-piszczelowych.Minimalna lateralizacja prawej rzepki. Z góry bardzo dziękuje,przepraszam za kłopot i pozdrawiam.

Szanowana Pani, można zarezykować stwierdzenie, że jest to obraz praktycznie prawdiłowych stawów kolanowych. Jednak należy pamiętać, że rozważamy w tej chwili jedynie opis rtg. Podmiotem naszego postępowania lekarskiego jest jednak pacjent, a badanie rtg jest jedynie jednym z wielu badań dodatkowych. Nie wiem z jakiego powodu było zlecane rtg stawów kolanowych - jaki jest szczegółowy wywiad, jaki jest wynik badania fizykalnego Pani mężą. Znamy jedynie opis rtg. Podsumowując jeżeli mąż ma problemy zdrowotne dotyczące stawów kolanowych powinien poddać się badaniu ortopedy. Pozdrawiam.