Interpretacja testów owulacyjnych

Witam, staramy się z mężem o dziecko już 6 cykl. Biorę duphaston od 16 dc do 25dc( w tym miesiącu wzięłam inaczej ponieważ w 10 dc zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny ) w 17 dc powtórzyłam test owulacyjny- negatywny . Dziś jest 23 dc powtórzyłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Jak to rozumieć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki testów mogą wskazywać na występowanie zaburzeń hormonalnych. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.