Interpretacja USG kończyn dolnych 45-letniego mężczyzny
Badanie USG kończyn dolnych.Stan po strippingu prawejVSM.Nieco poszerzona i częściowo niewydolna żyła piszczelowa tylna.Nie stwierdzam cech zakrzepicy żył głębokich w obu kończynach dolnych.Mam 45 lat 180 cm i115 kg.

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Badania krwi - TSH
Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.
Witam serdecznie. Najpewniej na wyniku jest informacja "niewydolna żyła ODPISZCZELOWA tylna" - wówczas proponuję uzupełniającą echoskleroterapię piankową, by zlikwidować możliwość szybkiego nawrotu żylaków. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog