Interpretacja USG przezpochwowego i podejrzenie pustego jaja płodowego
byłam dzisiaj na badaniu usg trans vaginale lekarz napisał że w jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy bez płodu i ciałka żółtego GS-1,1 cm=6hbd podejrzenie pusto jaja

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?
Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.
Witam serdecznie. Po takim wyniku wskazana jest ponowna kontrola za parę dni. Jeżeli potwierdzi się wcześniejsze rozpoznania ginekologa zaleci odpowiednie postępowanie.