Interpretacja USG węzłów chłonnych lewych

Witam, proszę o interpretację USG węzłów chłonnych lewych(ślinianki, krtań są ok) W okolice kąta żuchwy po stronie lewej w.ch. o wymiarach: 1,8x0,64; 1,6x0,56; 1,1x0,33 W okolicy podżuchwowej lewej w.ch. ze wzmożonym przepływem naczyniowym o wymiaracj: 1,1x0,44; 1x0,6; 0,44. Wzdłuż MSO po stronie lewej w.ch. o wym.: 1,35x0,67; 1,1 x0,4. Dodam, że byłem leczony na zapalenie tchawicy a w sylwestra pojawiła się kula pod szyją pod szyją, która już dużo zmalała, choć jest nadal wyczuwalna od tygodnia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza laryngologa