Interpretacja wielofazowego TK jamy brzusznej
Witam, proszę o interpretację wyników wielofazowego TK jamy brzusznej. Wątroba jednorodna,niepowiększona,torbiel 7mm,poza tym bez zmian ogniskowych.Węzły chłonne w obszarze objętym badaniem powiększone we wnęce wątroby,okołoaortalne do 14mm.
ponad rok temu
Zalety gastroskopii
Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby. Opisywana torbiel nie jest niebezpieczna. Warto jednak poszerzyć diagnostykę w kierunku limfadenopatii.