Interpretacja wulwoskopii i przerost nabłonka w przedsionku pochwy o typie mikrobrodawczakowatości

Proszę o interpretację wulwoskopii: poszerzenie sieci naczyń włosowatych, obrzęk tkanki podskórnej, nacieki podskórne limfocytarne, przerost nabłonka w przedsionku pochwy o typie mikrobrodawczakowatości. Czy te zmiany mogą być wywołane alergią ? Odczuwam silne pieczenie w przedsionku pochwy.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej o etiologii wirusowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.