Interpretacja wycinków z szyjki macicy

Proszę o interpretację wyników. 1.Wycinki z szyjki macicy:Drobne wycinki z szyjki macicy pokryte nabłonkiem wielowarstwowym płaskim wykazującym ogniskowo cechy koilocytozy , z przewlekłym naciekiem zapalnym w podścielsku. 2.Wyskrobiny z kanału szyjki i z jamy macicy:Fragmenty błony śluzowej trzonu macicy o niergularnie rozrośniętych gruczołach bez cech sekrecji.Ponadto drobne fragmenty śluzówki kanału szyjki. Czy to jest coś groźnego, i czy przed wizytą wykonać jakieś dodatkowe badania.Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zastsowanie leczenia przeciwzapalnego i ponowne badanie. prosze koniecznie udac się dolekarza ginekologa.