Interpretacja wymazu z pochwy, upławy i ból podczas stosunku

Proszę o interpretację wymazu z pochwy i pomoc: G.C.(-) Rzęsistek:(-) Leukocyty:(++) Nabłonki:(++) Drożdżaki:(-) Grzyby:(-) Pałeczki kwasu mlekowego:poj (+) Bakterie:nieliczne pałeczki gr+, ziarniaki gr+ pH:6,0 Stopień czystości:3 Moje objawy:nieregularne miesiączki(ostatnia skąpa i ciemna),zielono-żółte upławy,straszne pieczenie podczas stosunku i podczas sikania,krwawienie po stosunku,krwawienie międzymiesiączkowe,pomarańczowo-brązowe upławy(śluz)o nieprzyjemnym zapachu,ból w dole brzucha.

Witam serdecznie. III stopień wskazuje na bakteryjne zapalenie pochwy co zresztą potwierdza tylko objawy jakie Pani podaje. Konieczna jest konsultacja z lekarzem oraz rozpoczęcie kuracji przeciwbakteryjnej.