Interpretacja wyników aldosteronu, insuliny i glukozy

witam serdecznie Bardzo proszę o interpretacją wyników wizytę mam dopiero za 2 tygodnie : aldosteron 90,56 pg/ml, acth 11,2 pg/ml ,kortyzol 13,18 ug/dl insulina 3,1 mUA/l, glukoza 5,36 mmol/l,(na czczo) dodam tylko że jestem osłabiona, puchną mi powieki dolne , bolą mnie plecy, mięśnie , rano wstaję zmęczona, nerwowa po zjedzeniu posiłku jestem spokojniejsza, dużo jem, a tracę na wadze, sikam często i dużo, (przy wypijanych płynach dziennych 1 lira zdarza się i tak że wydalam 1,9 litra)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tym przypadku ważne jest o jakiej porze dnia powyzsze badania były pobierane. Dodatkowo najlepiej jak zgłosi sie Pani z wynikami do lekarza prowadzącego ponieważ najlepiej jest zorientowany w dotychczasowym przebiegu choroby. Prosze ze spokojem poczekać do wizyty u lekarza. Pozdrawiam