Interpretacja wyników badań hormonalnych zrobionych podczas miesiączki

Witam, 3 dnia miesiączki zrobiłam badania. Wyniki są następujące prolaktyna 16,32, po obciążeniu 10 mg mtc 237,56, progesteron 0,74, testosteron 0,18, cholesterol 50 a PLCR 43,7(z badan ogólnych podałam tylko te, które nie są w normie). Jak mam interpretować te wyniki?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Poziom prolaktyny zarówno w teście obciążenia jak i wartości wyjściowe są w normie. Poziom progesteronu także mieści się w granicach normy. Testosteron jest nieznacznie obniżony. Jeżeli chodzi o P-LCR to w sytuacji gdy poziom płytek krwi jest w normie to nie należy się przejmować. Jedynie nie mogę się wypowiedzieć co do cholesterolu ponieważ nie napisała Pani o jaki cholesterol chodzi - HDL, LDL, całkowity??