Interpretacja wyników badań hormonów tarczycy FT4 i FT3

Witam! Proszę o interpretację wyników badań hormonów tarczycy: TSH 0,859 (norma 0,25 - 5,0 ) FT4 17,35 (norma 9,0 - 20,0) FT3 4,06 (norma 4,0 - 8,3) Jestem 35 letnią kobietą. Dodam, że mam pewne dokuczliwe objawy, dlatego te badania ( przybieranie na wadze, zaparcia, suchość skóry, wypadające włosy). Lekarz pierwszego kontaktu powiedział, że pomimo objawów typowych dla niedoczynności tarczycy wszystkie wyniki są w normie i nie ma powodów do dalszych działań. Z góry dziękuję za odpowiedź. NOVA3

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wyniki są w normie więc za objawy najprawdopodobniej nie odpowiada tarczyca.