Interpretacja wyników badań hormonów tarczycy i toksoplazmozy po obumarłej ciąży

Staramy się z mężem po raz 2 o dziecko. 1 ciąża musiała być usunięta w 10tc, gdyż zarodek się nie rozwijał. proszę o interpretacje wyników: FT3 : 3,76 pg/ml (2,00-4,40) FT4 : 1,14 ng/dl (0,93-1,70) Toxoplazmoza IgG : 1,23 lU/ml (z norm wychodzi, że wynik jest niejednoznaczny) Toxoplazmoza IgM : 0,204 lU/ml (z norm wychodzi, że nierelaktywny). Czy powinno mnie coś niepokoić w tych wynikach?czy przy takich badaniach w tym zakresie można normalnie starać się o ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że można. Konieczna jest powtórzenie na toksoplazmoze