Interpretacja wyników badań hormonów tarczycy i USG tarczycy

witam . prosze o interpretacje wynikow . kobieta 30 lat trzy miesiace temu tsh wynosilo 7,232 zalecono mi hormon euthyrox N25 p trzech misiach i zaprzstaniu lekow przez 3 dni moje wyniki wygladaja nastepujaco TSH 3 generacja 6,244 FT 12,92 anty TPO 59,20 opis USG tarczycyplat lewy 39x11x12 objetosci 2,7 ml natomiast prawy 44x16x16 objetosci 5,7 ml . Miąższ tarczycy w calosci niejednorodny z obecnoscia nieregularnych obszarow o obnizonej echogenicznosci . cieśń 3mm wezly niepowiekszone .

Wyniki można interpretować jedynie w przypadku podania dokładnych zakresów norm danego laboratorium oraz podania jednostek metrycznych w jakich były wykonane badania.