Interpretacja wyników badań krwi rocznego dziecka

Proszę o pomoc, pomimo że tyle jest artykułów na temat krwi. Ja proszę o odpowiedź bo jestem bardzo zaniepokojona. WBC 7,5 , RBC 4,40 uL i HGB -11,3 g/dl i nie wiem dlaczego jest minus co to oznacza, HCT też -35,3%, MCV 80,2fl, MCH ujemne -25,7pg, MCHC 32,0 g/dL, PLT 287 x10 do góry mała3/uL LYM 60%. Jak ja miałam kiedyś badania, to nie miałam minusa, a moje dziecko ma przy niektórych wynikach. To samo laboratorium. Proszę o pomoc. Czy moje dziecko ma taką anemię, że nie ma skali?

KOBIETA ponad rok temu

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl