Interpretacja wyników badań na boreliozę przy podejrzeniu półpaśćca

63l. podejrzenie boleriozy proszę o interpretację wyników badania.podejrzenie półpaśca rumień leczono mnie maścią i heviranem.badanie krwi poniżej : Borrelia burgdorferi( ICD-9: s21) Przeciwciała w kl. IgG 5,30AU/ml wynik ujemny15AU/ml Borrelia burgdorferi(ICD-9: S25)Przeciwciała w kl. IgM 27,10 AU/ml wynik ujemny22AU/ml Badanie wykonane metodą CLIA na analizatorze Liaison
ponad rok temu

Jest to miernie podniesione miano przeciwciał klasy M, co może świadczyć o początkowej boreliozie. Proszę zgłosić się do lekarza który prowadził pani leczenie Heviranem. Nie można wykluczyć współistnienia 2 schorzeń.