Interpretacja wyników badań po usunięciu piersi i węzłów chłonnych

Czy moge poprosic o zinterpretowanie wyniku? KRL- ogniska destrukcji w obrebie luku tylnego L2 - podejrzenie zmian rowniez w trzonie Mama jest po usunieciu piersi i wezlow chlonnych.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. KRL - kręgosłup lędźwiowy, L2 - drugi kręg w odcinku lędźwiowym. Zmiany wynikają z nieprawidłowej budowy, możliwe iż jest to skutek odwapnienia lub choroby zwyrodnieniowej. Proponuję skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.