Interpretacja wyników badań pulsoksymetrem HSR

Mężczyzna,35 lat ,Łódz .Witam . Proszę o interpretację wyników badań pulsoksymetrem HSR. Puls:76 Wysycenie tlenem:99,19 Stan obj komora/aorta:3,79 Zastawka aorty:2,79 Indeks pulsacji:2,39 Indeks k1/k2:1,44 dynamika arterii:22.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie jest to badanie z dziedziny medycyny, a fizyki. O interpretację proszę zwrócić się do osoby zlecającej badanie.

Pozdrawiam.