Interpretacja wyników badań tarczycy a wypadające włosy

Witam, proszę o interpretację wyników badań tarczycy: TSH: 1,66 U/ml FT3: 2,45 pg/ml FT4: 0,98 ng/dl ATG: <15,0 U/ml ATPO: <28 U/ml Zrobienie badań wchodzących w skład pakietu tarczycowego rozszerzonego zasugerował dermatolog (problemem są wypadające włosy). Pozdrawiam, Ania

Renata GrzechociĹska

Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium, co w przypadku badań hormonalnych jest istotną kwestią. Odnosząc wyniki do wartości referencyjnych mieszczą się one w normie.