Interpretacja wyników badań u 23-latki starającej się z mężem o dziecko

witam dzis odebralam wyniki badan czy moge prosic o interpretacje?? Dodam ze mam 23lata i staram sie z mezem o dziecko. czy wyniki sa w normie? AMH 3,89 CMV IGG 18,3 CMV IGM 0,10 RUBELLA IGG 74,5 RUBELLA IGM 0,76 TOXOPLAZMOZA IGG 8 TOXOPLAZMOZA IGM 0,16 TSH 2,45 ACL IGG 2,16 HPRL-PROLAKTYNA 420 TESTOSTERON 3,37

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ewentualnie jeszcze raz napisać pytanie i podać normy dla danego laboratorium , gdyż różnią się one między sobą lub udać się do lekarza, który je zlecił.