Interpretacja wyników badań wymazu z pochwy

proszę o sprawdzenie wyników wymazu z pochwy: ESCHERICHIA COLI[AMIKANCIN(S),AMOXICILLIN/CLAVULANIC ACID(I), CEFEPIME(S),CEFOPERAZON/SULBACTAM(S),CEFOTAXIME(S),CEFATAZIDIME(S),CEFUROXIME(S),CEFUROXIME AXETIL(S),CIPROFLOXACIN(S),COLISTIN(S),ERTAPENEM(S),ESBL(N),GENTAMICIN(S),IMIPENEM(S),MEROPENEM(S),PIPERACILLIN/TAZOBACTAM(S),TETRACYLINE(I),TIGECYLINR(S),TOBRAMYCIN(S),TRIMETHOPRIM/SULFAMETHOXAZOLE(S)] STREPTOCOCCUS AGALACTIAE[BENZYLPENCILLIN(S),CLINDAMYCIN(S),ERYTHROMYCIN(S),LEVOFLOXACIN(S)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to wynik wrażliwości na antybiotyki. Powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego celem zastosowania odpowiedniej antybiotykoterapii. Pozdrawiam